Registrace/Přihlášení | Fórum

Mapa stránek

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Elearning SSC > Základní informace > IT systémy |

IT systémy

Cílem výukového kurzu zaměřeného na oblast IT je zprostředkovat zájemcům informace z oblasti praktického využití IT v oblasti řízení zakázek či projektů a analýzy rizik v podniku, který nedisponuje vlastním IT pracovníkem či oddělením. Využití softwaru, ať již speciálního či běžného, je pak v takových případech nedostatečné, což snižuje konkurenceschopnost takového zaměstnance, resp. podniku.

Výukový kurz je tedy zaměřen také na praktické využití poznatků z této oblasti a to především formou případových studií, které jsou k dispozici u jednotlivých souvisejících témat.

Výukový modul je určen především manažerům, vedoucím pracovníkům a pracovníkům odpovědným za řízení zakázek, analýzu rizik a koordinaci řídících procesů z malých a středních podniků. Zájemci o toto školení nemusí mít žádné speciální vzdělání či znalosti. Kurz klade důraz na objasnění základních pojmů a významů, návod jak vybrat nejvhodnější informační systém, na jaké problémy si dávat pozor, co jednotlivé informační systémy umí apod.


© BrusTech technologies 2019